DonanımHaber: Masaüstü ve Mobil Web Sitesi Arayüz Tasarımları

Önemli Bilgilendirme: Proje tarihi üzerinden 13 yıl geçmiştir. Gördüklerinizi, o dönemin gereklilikleri çerçevesinde değerlendiriniz.

Kas 2009 – Mar 2021

Türkiye’nin lider teknoloji portalı DonanımHaber’in 2009’dan beri tüm arayüz geliştirmeleri (DH Portal Masaüstü ve DH Portal Mobil Web sürümleri) ve alt projeleri tarafımdan tasarlandı. İlk yıllarda HTML/CSS geliştirmeleri de ben yapıyordum. Yeni DH Portal arayüzünü yayına aldığımızda, henüz BETA sürecindeyken dahi içeriklerin klasik tasarıma kıyasla %20 daha fazla yorum aldığını ve içeriklerimizin %55 daha fazla tıklandığını gördük. Zaman geçtikçe, kullanıcılarımızın aşinalığı arttığı için buna paralel olarak bu performans oranları da artmaya devam etti. (Dipnot: Projeyi 2021’de bitmiş gibi işaretleme sebebim, geliştirmelerin yönünü, yeni portal alt proje kırılımlarına yönlendirmemiz. Aslında bu “iş” bitmiş bir iş değil ancak “klasik” portala pek güncelleme çıkıyoruz denemez.)

Lütfen portfolio.numancebi.com adresinde yayımlanmış "DonanımHaber: Masaüstü ve Mobil Web Sitesi Arayüz Tasarımları" (2009) projesine bağlı içeriği kaynak belirtmeden kopyalamayın veya kullanmayın.
Web ve uygulama arayüz tasarımı, UX danışmanlığı veya diğer tasarımsal ihtiyaçlarınız için talep formu ile teklif isteyin.
2023 © portfolio.numancebi.com
Bu sitede yer alan görseller ve metinler, izin alınmaksızın kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
Sayfada gördüğünüz ticari marka logoları, markaların kendi tescilli ürünleridir.