2002-2006 Arası Başlangıç (Jr.) Seviyesi Web Arayüzleri, Grafik Tasarımlar, Animasyonlar ve Video Düzenlemeleri

Önemli Bilgilendirme: Proje tarihi üzerinden 22 yıl geçmiştir. Gördüklerinizi, o dönemin gereklilikleri çerçevesinde değerlendiriniz.

Şub 2002 – Haz 2006 arası, yaratıcılığın ön planda olduğu bir meslek seçeceğim kesindi ancak bunun hangi iş dalı olacağına karar verene kadar birkaç yıl deneyimleyerek karar vermek istedim. Nihayetinde arayüz tasarımının yapmak istediğim şey olduğuna karar verdiğimde, profesyonel destek alarak, eğitimlerle ve kişisel çabalarımla, küçük işler alarak, bolca konsept çalışmalar da yaparak bu alanda kendimi geliştirdim. Bu süreçte arayüz tasarımı dışında, farklı alanlarda da çalışmalarım oldu; örneğin animasyon tasarımı ve video editörlüğü, keyif alsam da deneyip “ilerlemek istemediğim” alanlardan bazılarıydı. 2006’da kesin olarak arayüz ve grafik tasarım alanında hizmet vermeye başladım.

Fotoğraf: Samantha Gades, Unsplash

Lütfen portfolio.numancebi.com adresinde yayımlanmış "2002-2006 Arası Başlangıç (Jr.) Seviyesi Web Arayüzleri, Grafik Tasarımlar, Animasyonlar ve Video Düzenlemeleri" (2002) projesine bağlı içeriği kaynak belirtmeden kopyalamayın veya kullanmayın.
Web ve uygulama arayüz tasarımı, UX danışmanlığı veya başka bir tasarımsal ihtiyacınız varsa kişisel siteme göz atın.
2006-2024 © portfolio.numancebi.com
Bu sitede yer alan görseller ve metinler, izin alınmaksızın kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
Sayfada gördüğünüz ticari marka logoları, markaların kendi tescilli ürünleridir.